KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Tusch 14834086
nr 1483 4086
Amanda Ooms
(f. 1964), Sverige
Tusch, Signerad, daterad -97, oramat löst blad. Bildmått: 35x47 cm. Bladets mått: 38x54 cm
Kondition: smärre vikskada
Amanda Ooms, svensk konstnär och skådespelare född 1964.
Utrop:
1.000 kr
Såld:
700 kr
måndag 22 augusti 2022
kl 19:22:16
21/8 13:55:48